ساخت ربات مدیرگروه تلگرام

داغِ ______________ داغ!

مدیریت حرفه ای گروه تلگرام با ربات های مدیریتی فوق حرفه ای تلگرام

 


لازم به ذکر است این آموزش در هیچ یک از سایت های ایرانی و خارجی یافت نخواهد شد و سورس ربات اختصاصی می باشد

 
در این برنامه خواهید آموخت که چگونه ربات های تلگرام با قابلیت های خارق العاده بسازید (ربات های CLI تلگرام) و گروه های تلگرام خود را فوق حرفه ای مدیریت کنید
 
توجه کنید که این نوع ربات ها با ربات های معمولی که تا بحال دیده اید کاملا متفاوت هستند و قابلیت هایی دارند که ربات های معمولی تلگرام به هیچ وجه ندارند.
 
برخی قابلیت های ربات:

*پیام خوش آمدگویی= با عضویت هر فرد در گروه برای او پیغام خوش آمدگویی یا پیام دلخواه شما ارسال خواهد شد.

*فیلتر کلمات=با این قابلیت شما می توانید کلمات یا جملاتی را تعیین کنید که اگر افراد گروه از آن استفاده کنند، به آنها اخطار داده شود و یا از گروه حذف شوند.(به عنوان مثال اگر عضوی از گروه کلمه "عوضی" را بکار ببرد بلافاصله از گروه اخراج شود.)

*بن کردن= با بن کردن افراد در گروه، ربات مدیریتی شما دیگر اجازه ورود به او را نخواهد داد و به محض ورود به گروه، اخراج خواهد شد.(حتی اگر یوزرنیم خود را عوض کند) این مورد بسیار سودمند است زمانی کسی قصد تخریب گروه شما را داشته باشد، یا زمانی که لینک گروه خود را برای عضوگیری در سایت یا گروه های دیگر پخش کرده اید، یک قابلیت ضروری و عالی ست و بسیار به کمک شما خواهد آمد.

*ضد اسپم= جلو گیری از تبلیغات یا ارسال پیام های تکراری در گروه. در این مورد شما میتوانید حساسیت ربات خود را تعیین کنید.

*ضدلینک و ضد تبلیغ=میتوانید تعیین کنید که در گروه شما لینک گروه ها یا سایت ها یا کانال های دیگر تبلیغ نشود. به این ترتیب به محض اینکه کسی لینکی از گروه دیگری تبلیغ کند از گروه اخراج خواهد شد.(در دفعات بعدی بن خواهد شد که حساسیت ربات توسط شما تعیین می شود)

*قفل کردن نام گروه، عکس گروه و اعضای گروه= با فعال کردن این قابلیت ها ، ربات شما اجازه تغییر نام گروه یا تغییر عکس گروه را به سایر اعضای گروه نخواهد داد و به محض تغییر نام. همچنین با قفل کردن اعضای گروه، ربات شما اجازه ورود اعضای جدید به گروه را نخواهد داد.

*ضدربات=ربات شما از ورود ربات های مخرب به گروه جلوگیری می کند و به محض اینکه ربات مخربی به گروه وارد شود اخراج خواهد شد.

*اتاق کنترل مدیرانگروه=ربات شما این قابلیت را دارد تا اتاق کنترل برای مدیران بسازد، به این صورت که مدیران گروه، در گروهی مجزا میتوانند تمام جزئیات گروه را مدیریت کنند.

*قابلیت تعیین چند مدیر برای کنترل ربات:به این ترتیب شما میتوانید تعیین کنید تا دوستان دلخواه شما بتوانند به ربات شما در گروه دستور دهند.

*قراردادن قوانین برای گروه

*ذخیره یک متن دلخواه و ارسال آن به گروه در مواقع مورد نیاز

بسیاری دستورات مدیریتی دیگر که به صورت کامل در برنامه توضیح داده شده اند . . .

 

***گروه پشتیبانی: لینک عوضیت در گروه پشتیبانی ساخت ربات پیشرفته مدیریتی تلگرام درون برنامه قرار داده شده است،تا پایان کار همراه شما هستیم و به تمامی سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهیم داد. با عضویت در گروه پشتیبانی چنانچه به سوال یا مشکلی برخوردید با ما در میان بگذارید.

توجه کنید که این آموزش در هیچ یک از سایت های ایرانی و خارجی یافت نخواهد شد و برای ساخت این ربات بیش از 2ماه وقت صرف شده است که اکنون شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید و در کمتر از نیم ساعت ربات خود را راه اندازی کنید.